Liqui Moly został ogłoszone jako oficjalny partner Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Toruń 2021!

Drodzy wolontariusze, do Halowych Mistrzostw Europy pozostało niecałe pięć miesięcy, więc mamy dla was bardzo ważną informację. Czytajcie poniżej!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym komunikatem dotyczącym sprzedaży biletów na Halowe Mistrzostwa Europy Toruń 2021.

Drodzy kibice lekkiej atletyki!

Dziś prezentujemy wam sylwetki halowych mistrzów Europy z Glasgow w biegu na 1500m. Na tym dystansie najlepsza była reprezentantka Wielkiej Brytanii Laura Muir, natomiast wśród panów wygrał Marcin Lewandowski. Poznajcie ich bliżej. Serdecznie zapraszamy!

Drodzy kibice lekkiej atletyki!

Dziś prezentujemy wam sylwetki halowych mistrzów Europy z Glasgow w biegu na 800m. Najszybszą kobietą była Brytyjka Shelayna Oskan-Clarke, a wśród mężczyzn zwyciężył Álvaro de Arriba z Hiszpanii. Jeśli chcecie poznać tych zawodników to zapraszamy do lektury.

Oficjalnie możemy potwierdzić reprezentacje, które będą rywalizować podczas DNA (Dynamic New Athletics) przy okazji Halowych Mistrzostw Europy, a są to Białoruś, Czechy, Niemcy, Włochy, Ukraina oraz gospodarze, czyli Polska

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezydenta Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej, Sveina Arne Hansena. Norweg przewodził strukturom europejskiej federacji od 5 lat. W zeszłym roku w Pradze na stanowisko prezydenta European Athletics został wybrany na drugą kadencję.  

Drodzy kibice lekkiej atletyki!

Dziś prezentujemy wam sylwetki halowych mistrzów Europy z Glasgow w biegu na 400m. Najszybszą kobietą była Szwajcarka Léa Sprunger, a wśród mężczyzn zwyciężył Karsten Warholm z Norwegii. Kariery obojga zawodników przebiegają podobnie, szczegóły znajdziecie poniżej.

Drodzy kibice, a przede wszystkim zawodnicy!

Rada Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej przedstawiła zasady kwalifikacji na Halowe Mistrzostwa Europy Toruń 2021, a także udostępniła minima, które muszą zostać wypełnione przez lekkoatletów, aby mogli wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu jakim będzie #Torun2021. 

Drodzy kibice lekkiej atletyki!

Cieszymy się bardzo, że w marcu 2021 roku w Toruniu odbędą się Halowe Mistrzostwa Europy. Z racji tego, że do tego wyczekiwanego wydarzenia zostało 9 miesięcy chcemy wam przypomnieć sylwetki zawodników, którzy są aktualnymi halowymi mistrzami Europy. Przypomnijmy, że ostatnia edycja odbyła się w szkockim Glasgow w 2019 roku. Artykuły informacyjne o lekkoatletach, którzy w Toruniu będą bronić tytułu halowego mistrza Starego Kontynentu pojawiać się na stronie internetowej mistrzostw co dwa tygodnie w czwartek, począwszy od dziś.